UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 7819413
nr 781 9413
Väggur
Sent 1800-tal, höjd: 90
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 18:01:47
29/9 13:39:29
100 kr
29/9 14:51:06